Pāriet uz galveno saturu
ES solidaritāte ar Ukrainu

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietne “ES solidaritāte ar Ukrainu” 

Šis paziņojums attiecas uz saturu, kas publicēts domēnā: ‘https://eu-solidarity-ukraine.ec.europa.eu

Tas neattiecas uz citu saturu vai tīmekļvietnēm, kas atrodas šī domēna apakšdomēnos. Informācija par piekļuvi šīm vietnēm un to saturam sniegta to piekļūstamības paziņojumos.

Šo vietni pārvalda Eiropas Komisijas Komunikācijas ģenerāldirektorāts. Tā ir īpaši pielāgota, lai to varētu izmantot pēc iespējas vairāk cilvēku, tai skaitā personas ar invaliditāti.

Jums jābūt pieejamām šādām funkcijām:

 • līdz pat divkārši palielināt attēlu vai tekstu,
 • pārskatīt vairumu vietnes sadaļu, izmantojot tikai tastatūru,
 • pārskatīt vairumu vietnes sadaļu, izmantojot modernu ekrānlasītāju un runas atpazīšanas programmatūru (datorā vai viedtālrunī).

Šī vietne ir veidota tā, lai tā atbilstu tīmekļvietnēm un mobilajām lietotnēm noteiktajam standartam EN 301 549 v.3.2.1. Tā atbilst Tīmekļa satura piekļūstamības pamatnostādņu (WCAG) 2.1 līmenim “AA”.

Atbilstības statuss

Šī vietne daļēji atbilst tehniskajam standartam EN 301 549 v.3.2.1 un Tīmekļa satura piekļūstamības pamatnostādņu (WCAG) 2.1 līmenim “AA”. Sīkāku informāciju skatiet sadaļā “Nepiekļūstams saturs”.


Vietne pēdējo reizi testēta 2023. gada 6. martā.

Paziņojuma sagatavošana

Šis paziņojums sagatavots 2023. gada 31. jūlijā.

Paziņojuma pamatā ir tīmekļa lapu reprezentatīva parauga pārbaude, izmantojot manuālu un automatizētu testēšanu, ko veicis IAAP kvalificēts piekļūstamības speciālists.

Atsauksmes

Labprāt uzklausīsim jūsu atsauksmes par ES tīmekļvietnes “Solidaritāte ar Ukrainu” piekļūstamību. Ja saskaraties ar šķēršļiem, kas ietekmē šīs vietnes piekļūstamību, lūdzu, sazinieties ar mums:

 • Tālr.:008067891011
 • Saziņas veidlapa: Rakstiet mums! (lūdzu, nenorādiet veidlapā sensitīvu informāciju, piemēram, ziņas par jūsu finansēm vai veselību un citus sensitīvus datus).

Centīsimies atbildēt uz komentāriem 15 darba dienu laikā no dienas, kad atbildīgais Komisijas dienests saņēmis pieprasījumu.

Saderība ar pārlūkprogrammām un palīgtehnoloģijām

Eiropas Komisijas vietne ir veidota tā, lai tā būtu saderīga ar šādām palīgtehnoloģijām:

 • “Google Chrome” un “Apple Safari” pārlūkprogrammu jaunākā versija;
 • kombinācijā ar “JAWS”, “NVDA”, “VoiceOver” un “TalkBack” jaunākajām versijām.

Tehniskās specifikācijas

Tīmekļvietnes “ES solidaritāte ar Ukrainu” piekļūstamība ir atkarīga no tā, kā turpmāk minētās tehnoloģijas mijiedarbojas ar konkrētu tīmekļa pārlūkprogrammas un jebkādu jūsu datorā instalētu palīgtehnoloģiju vai spraudņu kombināciju:

 • HTML
 • WAI-ARIA
 • CSS
 • JavaScript

Nepiekļūstams saturs

Neraugoties uz mūsu pūlēm garantēt tīmekļvietnes “ES solidaritāte ar Ukrainu” piekļūstamību, joprojām pastāv atsevišķi ierobežojumi, par kuriem esam informēti un kurus cenšamies novērst. Turpmāk sniegts mums zināmo ierobežojumu un iespējamo risinājumu apraksts. Ja saskaraties ar problēmu, kas šeit nav minēta, lūdzu, sazinieties ar mums.

Zināmie tīmekļvietnes “ES solidaritāte ar Ukrainu” ierobežojumi:

 1. Video atskaņotāja piekļūstamība, izmantojot tastatūru: mums ir zināms, ka pastāv zināmas problēmas piekļūt video atskaņotājam, izmantojot tastatūru (izvēloties titru valodu izvēlnē, nav iespējams izmantot bulttaustiņus, lai pārvietotos no vienas valodas uz citu – to var izdarīt tikai ar tabulēšanas, proti, “tab” taustiņu).
 2. Videomateriāli: videomateriāliem šajā tīmekļvietnē nav audio apraksta.
 3. Diagrammas — krāsu lietojums: tīmekļvietnes dažas diagrammas izmanto tikai krāsu informācijas paziņošanai, un tas ir mulsinoši personām, kas neredz krāsas. Diagrammās, kur etiķetes nav vizuāli saistītas ar attiecīgās krāsas sadaļu, uzklikšķinot uz etiķetēm apzīmējumu tabulā, tiek pārslēgta attiecīgā rindiņa, josla vai iedaļa, kas ļauj lietotājiem pārbaudīt, kura etiķete pieder kurai diagrammas daļai. Mēs plānojam šo problēmu novērst līdz 2023. gada oktobra beigām.
 4. Atsauksmju veidlapa: atsauksmju veidlapā dažas radiopogas nav pareizi sagrupētas, un dažām daļām nav pietiekama kontrasta. Mēs plānojam šo problēmu novērst līdz 2023. gada oktobra beigām.
 5. Atsauksmju veidlapa — kļūdas ziņojumi: atsauksmju veidlapā sniegtie kļūdas ziņojumi nav saistīti ar lauku, kurā kļūda tika atklāta, un tajos nav skaidri norādīts, kurā laukā kļūda tika atklāta. Mēs plānojam šo problēmu novērst līdz 2023. gada oktobra beigām.
 6. Saites “Izlaist” redzamība: saite “Izlaist” (Skiplink) ir pirmā saite lapā, bet tā nekļūst redzama, kad tā saņem tastatūras fokusu. Mēs plānojam šo problēmu novērst līdz 2023. gada oktobra beigām.