Skip to main content
Солідарність ЄС з Україною
Visit of Ursula von der Leyen, President of the European Commission, to Poland

Глобальна акція і кампанія зі збору коштів “Stand Up for Ukraine” зібрала 9,1 мільярдів євро, включно з 1 мільярдом від Європейської комісії, для людей, які рятуються від російського вторгнення всередині України і за кордоном. Окрім цього, Європейський банк реконструкцій та розвитку оголосив про додатковий кредит у 1 мільярд євро на задоволення потреб осіб, переміщених внаслідок вторгнення.

Солідарність країн, підприємств та людей в усьому світі дарує в цю похмуру годину світло для України. Кампанія “Stand Up for Ukraine” зібрала 9,1 мільярдів євро, окрім того - ще й мільярд, внесений ЄБРР, для людей, які рятуються від бомб всередині України і за кордоном. Далі буде ще більше. Ми продовжимо надавати підтримку. І коли перестануть падати бомби, ми допоможемо народу України відбудувати свою країну. Ми продовжимо підтримувати Україну.

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн

Сьогодні ми зібрали понад 12,4 мільярдів канадських доларів, щоб продовжити підтримку українських людей, які були переміщений внаслідок війни Путіна, яка триває і якій немає виправдання.
Їжа, вода, притулок або медична допомога - ми будемо продовжувати надавати вам підтримку і допомогу, яких ви потребуєте у цей час.
Ми підтримуємо Україну.

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо

Он-лайн акція зі збору коштів “Stand Up for Ukraine” завершила ширшу кампанію у соціальних мережах, розпочату Європейською комісією і урядом Канади 26 березня у співпраці з Global Citizen. 

Кампанія відповіла на заклик про підтримку, висловлений Президентом України Володимиром Зеленським, Метою кампанії було залучення фінансування та інших видів підтримки для задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб в Україні. Зокрема:

  • Для більш ніж 4 мільйонів людей, які вже шукають притулок у ЄС, а також для інших, які, ймовірно, прибудуть: фінансування буде використовуватися для задоволення їхніх короткострокових і середньострокових потреб у державах-членах ЄС - від харчування, житла та медичної допомоги до освіти і зайнятості.
  • Для 6,5 мільйонів людей, у тому числі 2,5 мільйонів дітей, які змушені були покинути свої домівки, але залишилися в Україні і зараз є внутрішньо переміщеними особами: фінансування та пожертвування забезпечать їм життєво важливу гуманітарну допомогу.

Визнаючи важливу роль Польщі у підтримці біженців, які рятуються від вторгнення в Україну, захід зі збору коштів відбувся у Варшаві за участю Президента Анджея Дуди.

 

Multimedia

Visit of Ursula von der Leyen, President of the European Commission, to Poland
Visit of Ursula von der Leyen, President of the European Commission, to Poland
Visit of Ursula von der Leyen, President of the European Commission, to Poland

Social media kit

28 ЧЕРВЕНЬ 2022
Stand Up for Ukraine: social media kit