Skip to main content
Солідарність ЄС з Україною

Допомога українцям: як Ви можете зробити внесок і долучитися

ЄС підтримує Україну

Ця інформація також доступна: Ukrainian | українська | Russian | русский

Як Ви можете допомогти

Усі хочуть зробити внесок, щоб підтримати людей, які були змушені виїхати з України через вторгнення або які залишилися в Україні і потребують допомоги.

Ви можете допомогти, зробивши пожертву численним організаціям, які мобілізувалися в країнах-членах ЄС, щоб підтримати людей з України, котрі шукають захисту в ЄС. До них належать національні філії міжнародних агентств, парасолькові організації та низка інших благодійних і гуманітарних організацій. Натисніть на свою країну, щоб побачити, через яку організацію Ви можете пожертвувати:

Ви також можете підтримати людей в Україні. Дізнайтеся більше про те, як пожертвувати через офіційний сайт гуманітарної допомоги українського уряду. Ви також можете пожертвувати через великі організації невідкладної допомоги, що діють на місцях і координують допомогу Україні. Відвідайте їхні вебсайти, щоб дізнатися, як це зробити.

Ці переліки є приблизними і не вичерпними, Більше організацій можуть діяти у Ваших регіонах, будь ласка, зверніться до місцевих органів влади для отримання додаткової інформації.

Пожертви від приватного сектору

Європейська комісія створила нову систему для спрямування пожертв від приватного сектору в натуральній формі в Україну, Молдову та країни ЄС в регіоні. Через Механізм цивільного захисту ЄС координуватиме вчасну та безпечну доставку пожертвуваних предметів екстреної допомоги, як-от ліки, медичне обладнання, засоби захисту від хімічної, біологічної, радіологічної або ядерної зброї, а також предмети укриття. Приватні організації з усього ЄС, які бажають пожертвувати, можуть зв'язатися з Комісією електронною поштою: ECHO-private-donationsatec [dot] europa [dot] eu (ECHO-private-donations[at]ec[dot]europa[dot]eu)

Як пожертвувати

Втеча від вторгнення Свідчення українців

Війна в Україні продовжує лютувати, і все більше й більше людей змушені покинути свої домівки. Ознайомтеся з деякими з їхніх історій мужності та стійкості: вони розповідають про свої подорожі та жахливі випробування, через які їм довелося пройти. 

 

 Європейці підтримують людей, які рятуються від війни

Сьогодні у ЄС майже пів мільярда людей мобілізувалися задля України. Європейці влаштовують демонстрації по всьому континенту, а багато хто запропонував допомогу і відкрив свої домівки для людей, які виїхали з України.

Відеосвідчення

Дивіться відео про те, як європейці допомагають людям, котрі виїжджають з України.

#StandWithUkraine. Поширюйте

29 ЧЕРВЕНЬ 2022
Social Media Kit - EU Stands with Ukraine