Skip to main content
Логотип Європейської Комісії
Солідарність ЄС з Україною

Виїзд з України: підтримка в освіті

   

Ця інформація також доступна: English | англійська |  Russian | русский

Підтримка в освіті

Значна кількість біженців з України – це діти шкільного віку. Відвідування школи допомагає полегшити психологічний стрес, створює відчуття стабільності й нормальності, показує перспективу в майбутнє.  

Комісія:

Європейська навчальна фундація створила ресурсний центр з інформацією про те, як люди, котрі виїхали з України, можуть продовжити освіту і навчання або мати доступ до них у країнах ЄС, отримати розуміння і визнання їхньої кваліфікації для роботи або навчання, а також знайти можливості працевлаштування.

Англо-українські піктограми для учнів та викладачів

Використовуючи піктограми, цей практичний буклет може допомогти носіям української та англійської мови подолати перші комунікаційні бар'єри.

Завантажити

Європейський дослідницький простір для України

Портал «Європейський дослідницький простір для України» – це «єдине вікно» для інформаційних і допоміжних послуг дослідникам в Україні та дослідникам, які виїжджають з України. Портал об'єднує ініціативи на рівні ЄС, за певною країною та від неурядових груп. Він має на меті допомогти постраждалим дослідникам знайти житло і роботу, сприяти визнанню їхніх дипломів, а також пропонує інші послуги.

Портал започатковано на основі наявної мережі EURAXESS, що підтримує дослідників, об’єднуючи понад 600 центрів і 43 національні портали в країнах-членах ЄС і країнах, які беруть асоційовану участь у програмі «Горизонт Європа». 

Інші ініціативи ЄС включають доступ до програми Science4Refugees («Наука для біженців») у рамках існуючої ініціативи EURAXESS, яка надає біженцям можливість стажування, роботи на неповний та повний робочий день, а також доступ до Європейської дослідницької спільноти і програми MSCA – Дослідники, які зазнають ризику.

Документи

4 СІЧЕНЬ 2023
Factsheet - Refugees from Ukraine: Support to school children and teachers English
English
(HTML)
Завантажити